Dames Badmode

Badmode van Lindessa

De winkel van bodyfashion speciaalzaak Lindessa is zeker geschikt als je dames badmode en lingerie zoekt. Je bent van harte welkom in onze winkels in Deurne of Best, om te slagen voor uw nieuwe bikini, badpak of tankini. In ons uitgebreide assortiment vindt je zeker de zwemkleding die je zoekt.

Badmode, zwem- en strandkleding

Je kunt bij ons zwemkleding vinden van diverse kwaliteitsmerken. Zo verkopen wij onder andere bikini’s van Marie Jo. De badmode die je in onze winkel kunt vinden, is verkrijgbaar in verschillende stijlen, kleuren en prints.

Assortiment met topmerken

Voor elk lichaamstype

Goede prijs-kwaliteitverhouding

Ga de zomer in met Lindessa

In het zomerseizoen is het weer tijd om een mooie badpak of bikini uit te zoeken. Er is genoeg keuze beschikbaar in onze winkel. Bij Lindessa kun je altijd de laatste trends ontdekken in de nieuwste lijnen die de topmerken uitbrengen op het gebied van badmode. Het maken van een keuze zal niet gemakkelijk zijn, want er zijn namelijk veel verschillende varianten beschikbaar. Je kunt dus goed nadenken over jouw wensen, en we willen je graag helpen bij het maken van de juiste keuze.

Badmode merken

Onze collectie badmode is zeer uitgebreid. Bij Lindessa vind je de absolute topmerken op het gebied van zwemkleding.
Zo hebben we bijvoorbeeld meer dan 15 series beschikbaar van PrimaDonna Swim en meer dan 10 lijnen van Marie Jo Swim; twee absolute topmerken. Calvin Klein badmode staat bekend om de zwarte bikini’s terwijl Tommy Hilfiger weer bekend staat om de rode bikini’s met blauwe accenten. Barts heeft juist weer een vrolijke uitstraling in de zomercollecties. Ook van dat merk hebben we veel verschillende lijnen beschikbaar. Nuria Ferrer badmode is één van onze laatste toevoegingen, helemaal gericht op de laatste trends. Sunflair is een merk dat zich specifiek richt op de badkleding en heeft haar eigen vrolijke en hippe lijnen.

Neem contact op

Je kunt ons een bericht sturen via dit formulier